Институт, семинар

    Институт, семинар

    2013 оны 9-р сарын 2- наас эхлэн 2013-2014 оны хичээлийн шинэ жилийн институт, семинарын ангиудын хичээллэх хуваарь:  Монгол Улаанбаатар Баруун Гадас ба Зүүн Дүүрэг

    Семинарын анги

    Тойрог/Салбарууд тус тусын байруудад

    Мормоны ном

    Даваа-Пүрэв

    06:20-07:30

    Институтын анги

    Сонгино байр

    Мормоны ном

    Лхагва гариг

    18:30-20:00

    Төв байр

    Мормоны ном

    Лхагва гариг

    18:30-20:00

    Чингэлтэй байр

    Мормоны ном

    Лхагва гариг

    18:30-20:00

    Баянзүрх байр

    Мормоны ном

    Лхагва гариг

    18:30-20:00

    Баянзүрх байр

    Номлолд бэлтгэх

    Мягмар гариг

    18:30-20:00

    Баянзүрх байр

    Хуучин Гэрээ  (RM)

    Мягмар гариг

    18:30-20:00

    Moнголын Улаанбаатар Баруун Гадас:

    Mo нголын Улаанбаатар Баруун Гадас

    Институтын багш нар:

    Институтын багш нар

         1.       А. Болормаа (RM 9900-5572) - Сонгино байр Лхагва гаригт 18:30 цагаас

    RM - Сонгино

         2.       О. Одгэрэл (9900-5574) - Төв байр Лхагва гаригт 18:30 цагаас

    Т өв

         3.       Б.Энхжигүүр  (9911-7977) bayarjave@ldschurch.org- Баянзүрх байр Лхагва гаригт 18:30 цагаас

    Баян зүрх

         4.      Мөнгөнсүх (RM 8820-5236)  - Номлолд бэлтгэх анги  Баянзүрх байр

    RM Номлолд бэлтгэх Баян зүрх

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар:

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар

    1.      Азсайхан (RM 9960-7712) azsaihan_T@yahoo.com  - Хан-Уул  тойргийн багш

    RM 9960-7712 Хан-Уул

         2.      Б. Ариунтуяа (RM 9534-4109) Б. Мөнхцэцэг (RM 9668-1175) munkhtsetseg_lds@yahoo.com- Энхтайван тойргийн багш

    RM RM Энхтайван

         3.      Б.Oюун-Эрдэнэ (RM 8876-3034) oyuka_chris@yahoo.com, Б.Отгонцэцэг (RM 9972-0500 8999-4641)- Сэлбэ тойргийн багш.    

    RM 8876-3034 Сэлбэ

         4.      Урангоо 9534-7311- Сансар тойргийн багш

    Сансар

         5.      Даваажав (RM 8893-6464) ddavaajav347@gmail.com, Э.Түвшин (RM9923-1416) tsm_tuvshin@yahoo.com- Өнөр тойргийн багш

    RM Өнөр

         6.      Хишигдулам (RM 9929-5790) byamba.hishgee@gmail.com- Э. Мишээл (9961-1680)Сонгино тойргийн багш нар

    RM Сонгино

    Moнголын Улаанбаатар Зүүн дүүрэг :

    Mo нголын Улаанбаатар Зүүн дүүрэг

    Институтын багш нар:

    Институтын багш нар

    1.      Д.Оюун (RM 9671-6282)odashjav@gmail.com - Чингэлтэй байр Лхагва гаригт 18:30 цагаас

    RM Чингэлтэй

        2.      Энхзул ах (8898-8091) l8eegii@gmail.com- Багануур байр

    Багануур

        3.      Ганчимэг (9915-7688) ganchimegts@gmail.com- Налайх байр

    Налайх

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар:

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар

        1.       () - Хайлааст салбарын багш

    Хайлааст

        2.      Болор-Эрдэнэ (RM 9971-6776, 9660-1304), Уранчимэг (9967-8146)uranchimeg_ok@yahoo.com -        

    RM

                 Чингэлтэй  салбарын багш

                 Чингэлтэй

        3.      Нарангарвуу (RM 8866-0844)garvuu_0108@yahoo.com,

    RM

                 Онон (RM8817-1913) nono_zoro@yahoo.com- Сүхбаатар салбарын багш

    RM Сүхбаатар

        4.      Мөнхжаргал (9120-1199) bujee765@yahoo.com - Багануур салбарын багш

    Багануур

        5.      Саруултуяа (8818-8925) Гийгүүл (9414-0548)- Налайх салбарын багш

    Налайх

        6.      Пүрэвсүрэн эгч ( 9980-4931) - Баянзүрх салбарын багш

    Баян зүрх

    Moнголын Дархан Дүүрэг:

    Mo нголын Дархан Дүүрэг

    Институтын багш нар:

    Институтын багш нар

        1.      Сувдаа (9905-1637) - Дархан (II) Институтын багш

    Дархан (II)

        2.      Сугар (9965-8033) - Дархан (I) Институтын багш

    Дархан (I)

        3.      Өлзийзаяа (RM 8819-9551, 9893-3388) fd_220@yahoo.com - Эрдэнэт Институтын багш

    RM Эрдэнэт

        4.      Оюун-Эрдэнэ (9136-4012) - Зүүнхараа Институтын багш

    Зүүнхараа

        5.      Эрдэнэзул (9982-1590) erdenezul@hotmail.com- Сэлэнгэ Институтын багш

    Сэлэнгэ

        6.      Энхээ (RM 9984-5804) – Дархан 1& 2  Номлолд бэлтгэх анги багш

    RM Дархан 1 Номлолд бэлтгэх анги

        7.      Төгсбаатар (8936-3044) - Эрдэнэт 1& 2  Номлолд бэлтгэх анги багш

    Эрдэнэт Номлолд бэлтгэх анги

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар:

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар

         1.      Пүрэвдорж (8985-7880)- Дархан I салбарын багш 

    Дархан I

         2.      Баяржав ах (9574-2737) bayarjavshuumar@gmail.com- Дархан II салбарын багш 

    Дархан II

         3.      Булган (RM 9102-9296) mm_bulgan999@yahoo.com - Эрдэнэт 1&2 салбарын багш

    RM Эрдэнэт

         4.      Сайнцэцэг (9571-9305) - Зүүнхараа салбарын багш

    Зүүнхараа

         5.      Эрдэнэзул (9982-1590) - Сэлэнгэ салбарын багш

    Сэлэнгэ

    Moнгол Улаанбаатар Номлол :

    Mo нгол Улаанбаатар Номлол

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар:

    Өглөө эрт хичээллэх семинарын багш нар

          1.      Мишээл (9960-2316)misheel_lds@yahoo.com – Ховд салбарын багш 

    Ховд

          2.      Мартболд (RM 9701-2134) –Чойбалсан салбарынбагш 

    RM Чойбалсан

          3.      Номлогчид (9138-6063) - Mөрөн салбарын багш

    M өрөн

    Институтын багш нар:

    Институтын багш нар

    1. Сэр-Од (9990-1348) - Ховд Институтын багш

    Ховд

    2. Довдонгийн Ганзоригт (9943-6711) - Ховд Номлолд бэлтгэх анги Институтын багш

    Ганзоригт Ховд Номлолд бэлтгэх анги

    3. Номлогчид (8908-0734) - Mөрөн Институтын багш

    M өрөн

          4. Номлогчид (8908-0747  ) Булган салбарын багш

          5. Мөнхцэцэг (9688-1388) - Чойбалсан Институтын багш

          5. Мөнхцэцэг Чойбалсан

    31-с дээш насны институтын анги

    31-с дээш насны институтын анги

          1.      Aлтансүх ах (9666-9362) Сүхбаатар

          2.      Болортуяа (RM 9593-3819) bolortuya_1199@yahoo.com Эрдэнэт байр

    RM

          3.      Ганбаатар (9116-1813)  Дархан 1 байр

          4.      Ундрахсайхан (8806-1897) Сонгино байр

          5.      Сарантуяа (9974-4421) Чойбалсан салбарын семинарын багш